The Regency Chess Company beoordelingen:
Een verbluffende toernooiformaat Schaakset met handgesneden ebbenhouten Cheltenham Schaakstukken en een Italiaans grijs bruyèrehouten Schaakbord – elegant, gedetailleerd en voortreffelijk afgewerkt.
Het Schaakbord is in Italië vervaardigd volgens de hoogste normen en heeft een betoverende nerf-geruite afwerking. Gecoat met een hoogwaardige hoogglanslak, weerspiegelen de Schaakstukken majestueus in het licht.
De Cheltenham-serie Schaakstukken is zeer gedetailleerd en heeft met een hoogte van 9,5 cm standaard toernooiformaat. De vier Paarden zijn met grote zorg door de beste vaklieden gesneden, wat duidelijk blijkt uit de detaillering. Alle Schaakstukken zijn vakkundig afgewerkt en gepolijst en goed uitgebalanceerd.
| Koninghoogte | 9.5 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 4.5 cm |
| Gewicht van de Koning | 87.5 gram |
| Pionhoogte | 4.8 cm |
| Diameter basis pion | 2.8 cm |
| Gewicht | 4 kilogram |
| Stijl | Traditional |
| Aantal dames | 4 |
| Bordformaat | 50.8 cm |
| Dikte van het schaakbord | 2.0 cm |
| Veldgrootte | 5.1 cm |
No video available for this product.
Wat is inbegrepen?
Frome, Engeland
Florence, Italië
The Regency Chess Company beoordelingen:
RCPB239
Bespaar vandaag 10% korting
Gebruik de kortingscode en betaal alleen €784,80
Wij betalen de invoerrechten, zodat u dat niet hoeft te doen!
€872
Een verbluffende toernooiformaat Schaakset met handgesneden ebbenhouten Cheltenham Schaakstukken en een Italiaans grijs bruyèrehouten Schaakbord – elegant, gedetailleerd en voortreffelijk afgewerkt.
Het Schaakbord is in Italië vervaardigd volgens de hoogste normen en heeft een betoverende nerf-geruite afwerking. Gecoat met een hoogwaardige hoogglanslak, weerspiegelen de Schaakstukken majestueus in het licht.
De Cheltenham-serie Schaakstukken is zeer gedetailleerd en heeft met een hoogte van 9,5 cm standaard toernooiformaat. De vier Paarden zijn met grote zorg door de beste vaklieden gesneden, wat duidelijk blijkt uit de detaillering. Alle Schaakstukken zijn vakkundig afgewerkt en gepolijst en goed uitgebalanceerd.
| Koninghoogte | 9.5 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 4.5 cm |
| Gewicht van de Koning | 87.5 gram |
| Pionhoogte | 4.8 cm |
| Diameter basis pion | 2.8 cm |
| Gewicht | 4 kilogram |
| Stijl | Traditional |
| Aantal dames | 4 |
| Bordformaat | 50.8 cm |
| Dikte van het schaakbord | 2.0 cm |
| Veldgrootte | 5.1 cm |
No video available for this product.
Wat is inbegrepen?
Frome, Engeland
Florence, Italië
The Regency Chess Company beoordelingen:
Ontvang nu 10% korting op je bestelling.