The Regency Chess Company beoordelingen:
Een grote, elegante schaakset met handgesneden ebbenhouten Cheltenham-schaakstukken en een 61 cm Italiaans esdoornwortel-schaakbord - vakkundig vervaardigd volgens de hoogste normen.
Handgemaakt in Italië. De lakkwaliteit is de beste die we ooit hebben gezien. Aan de onderzijde van het schaakbord zijn viltjes bevestigd om zowel het schaakbord als andere oppervlakken te beschermen.
Om de set compleet te maken hebben we onze 9,5 cm Cheltenham Series schaakstukken in ebbenhout toegevoegd. Samen vormen ze een grote schaakset van aanzienlijke omvang, zonder concessies aan kwaliteit.
De Cheltenham Series schaakstukken zijn met de hand gedraaid. De vier paarden zijn met grote zorg gesneden, wat duidelijk blijkt uit de detaillering. Alle schaakstukken zijn vakkundig afgewerkt en gepolijst en goed uitgebalanceerd.
| Koninghoogte | 9.5 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 4.5 cm |
| Gewicht van de Koning | 87.5 gram |
| Pionhoogte | 4.8 cm |
| Diameter basis pion | 2.8 cm |
| Gewicht | 5 kilogram |
| Stijl | Traditional |
| Aantal dames | 4 |
| Bordformaat | 59.9 cm |
| Dikte van het schaakbord | 1.8 cm |
| Veldgrootte | 5.8 cm |
No video available for this product.
Wat is inbegrepen?
Frome, Engeland
Florence, Italië
The Regency Chess Company beoordelingen:
RCPB126
Bespaar vandaag 10% korting
Gebruik de kortingscode en betaal alleen €900,00
Wij betalen de invoerrechten, zodat u dat niet hoeft te doen!
€1.000
Een grote, elegante schaakset met handgesneden ebbenhouten Cheltenham-schaakstukken en een 61 cm Italiaans esdoornwortel-schaakbord - vakkundig vervaardigd volgens de hoogste normen.
Handgemaakt in Italië. De lakkwaliteit is de beste die we ooit hebben gezien. Aan de onderzijde van het schaakbord zijn viltjes bevestigd om zowel het schaakbord als andere oppervlakken te beschermen.
Om de set compleet te maken hebben we onze 9,5 cm Cheltenham Series schaakstukken in ebbenhout toegevoegd. Samen vormen ze een grote schaakset van aanzienlijke omvang, zonder concessies aan kwaliteit.
De Cheltenham Series schaakstukken zijn met de hand gedraaid. De vier paarden zijn met grote zorg gesneden, wat duidelijk blijkt uit de detaillering. Alle schaakstukken zijn vakkundig afgewerkt en gepolijst en goed uitgebalanceerd.
| Koninghoogte | 9.5 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 4.5 cm |
| Gewicht van de Koning | 87.5 gram |
| Pionhoogte | 4.8 cm |
| Diameter basis pion | 2.8 cm |
| Gewicht | 5 kilogram |
| Stijl | Traditional |
| Aantal dames | 4 |
| Bordformaat | 59.9 cm |
| Dikte van het schaakbord | 1.8 cm |
| Veldgrootte | 5.8 cm |
No video available for this product.
Wat is inbegrepen?
Frome, Engeland
Florence, Italië
The Regency Chess Company beoordelingen:
Ontvang nu 10% korting op je bestelling.