The Regency Chess Company beoordelingen:
We houden allemaal van de eigenzinnige Isle of Lewis-schaakstukken met hun magische geschiedenis en achtergrond, maar dit is iets anders.
Onze geliefde schaakstukken zijn nu verkrijgbaar in rood en crème. Er gaat geen kwaliteitsverlies mee gepaard; het verbluffende detail is behouden gebleven. U ontvangt nog steeds de extra dames, samen met een schoonmaakdoekje, de schaakregels en twee jaar garantie.
Deze opvallend unieke gekleurde schaakstukken passen perfect bij een hoogglans zwart anegre schaakbord uit Spanje. Het kleurcontrast maakt dit een zeer in het oog springende en begeerlijke schaakset om elke woonkamer, studeerkamer of kantoor te sieren.
Houd er rekening mee dat de schaakstukken zijn verpakt in onze vernieuwde presentatiedoos, die nu rood in plaats van zwart is.
Als u competitiever wilt worden in uw spel, bekijk dan ons assortiment Schaakklokken.
| Koninghoogte | 8.2 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 5.0 cm |
| Gewicht van de Koning | 129.0 gram |
| Pionhoogte | 3.8 cm |
| Diameter basis pion | 2.5 cm |
| Gewicht | 5 kilogram |
| Stijl | Lewis |
| Aantal dames | 4 |
| Bordformaat | 55.0 cm |
| Dikte van het schaakbord | 1.8 cm |
| Veldgrootte | 5.5 cm |
Wat is inbegrepen?
Barcelona, Spanje
The Regency Chess Company beoordelingen:
RCPB472
Bespaar vandaag 10% korting
Gebruik de kortingscode en betaal alleen €342,90
Wij betalen de invoerrechten, zodat u dat niet hoeft te doen!
€381
We houden allemaal van de eigenzinnige Isle of Lewis-schaakstukken met hun magische geschiedenis en achtergrond, maar dit is iets anders.
Onze geliefde schaakstukken zijn nu verkrijgbaar in rood en crème. Er gaat geen kwaliteitsverlies mee gepaard; het verbluffende detail is behouden gebleven. U ontvangt nog steeds de extra dames, samen met een schoonmaakdoekje, de schaakregels en twee jaar garantie.
Deze opvallend unieke gekleurde schaakstukken passen perfect bij een hoogglans zwart anegre schaakbord uit Spanje. Het kleurcontrast maakt dit een zeer in het oog springende en begeerlijke schaakset om elke woonkamer, studeerkamer of kantoor te sieren.
Houd er rekening mee dat de schaakstukken zijn verpakt in onze vernieuwde presentatiedoos, die nu rood in plaats van zwart is.
Als u competitiever wilt worden in uw spel, bekijk dan ons assortiment Schaakklokken.
| Koninghoogte | 8.2 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 5.0 cm |
| Gewicht van de Koning | 129.0 gram |
| Pionhoogte | 3.8 cm |
| Diameter basis pion | 2.5 cm |
| Gewicht | 5 kilogram |
| Stijl | Lewis |
| Aantal dames | 4 |
| Bordformaat | 55.0 cm |
| Dikte van het schaakbord | 1.8 cm |
| Veldgrootte | 5.5 cm |
Wat is inbegrepen?
Barcelona, Spanje
The Regency Chess Company beoordelingen:
Ontvang nu 10% korting op je bestelling.