The Regency Chess Company beoordelingen:
Een tijdloze Schaakset met gewogen Staunton-schaakstukken, een klassiek walnoot Schaakbord en een handgemaakte sheesham Opbergkist voor schaakstukken - een traditionele combinatie perfect voor elk huis.
De Levisham Black and Walnut Schaakset is een zeer traditionele en klassieke Schaakset met zeer goed gemaakte, gewogen Staunton-schaakstukken en een prachtig walnoot- en esdoorn Schaakbord. De stukken zitten in een prachtige, handgemaakte, harde Opbergkist voor schaakstukken van sheesham om ze te beschermen wanneer ze niet in gebruik zijn.
| Koninghoogte | 8.9 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 3.0 cm |
| Gewicht van de Koning | 42.0 gram |
| Pionhoogte | 4.3 cm |
| Diameter basis pion | 2.5 cm |
| Gewicht | 0 kilogram |
| Stijl | Traditional |
| Aantal dames | 2 |
| Bordformaat | 50.0 cm |
| Dikte van het schaakbord | 1.5 cm |
| Veldgrootte | 4.8 cm |
No video available for this product.
Wat is inbegrepen?
Barcelona, Spanje
The Regency Chess Company beoordelingen:
RCPB457
Bespaar vandaag 10% korting
Gebruik de kortingscode en betaal alleen €203,40
Wij betalen de invoerrechten, zodat u dat niet hoeft te doen!
€226
Een tijdloze Schaakset met gewogen Staunton-schaakstukken, een klassiek walnoot Schaakbord en een handgemaakte sheesham Opbergkist voor schaakstukken - een traditionele combinatie perfect voor elk huis.
De Levisham Black and Walnut Schaakset is een zeer traditionele en klassieke Schaakset met zeer goed gemaakte, gewogen Staunton-schaakstukken en een prachtig walnoot- en esdoorn Schaakbord. De stukken zitten in een prachtige, handgemaakte, harde Opbergkist voor schaakstukken van sheesham om ze te beschermen wanneer ze niet in gebruik zijn.
| Koninghoogte | 8.9 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 3.0 cm |
| Gewicht van de Koning | 42.0 gram |
| Pionhoogte | 4.3 cm |
| Diameter basis pion | 2.5 cm |
| Gewicht | 0 kilogram |
| Stijl | Traditional |
| Aantal dames | 2 |
| Bordformaat | 50.0 cm |
| Dikte van het schaakbord | 1.5 cm |
| Veldgrootte | 4.8 cm |
No video available for this product.
Wat is inbegrepen?
Barcelona, Spanje
The Regency Chess Company beoordelingen:
Ontvang nu 10% korting op je bestelling.