The Regency Chess Company beoordelingen:
Een slanke, moderne schaakset met Art Deco-schaakstukken van sheesham en buxushout, gecombineerd met een walnoot- en esdoornschaakbord uit Spanje.
Gehouwen uit sheesham en buxushout zijn de Art Deco schaakstukken cilindrisch gevormde voorbeelden van hedendaagse ontwerpen. Hun chique, minimalistische ontwerp brengt een eenvoud met zich mee die normaal gesproken niet wordt geassocieerd met het complexe schaakspel. Het resultaat is onze prachtige Art Deco-schaakset, die stijl, kwaliteit en functionaliteit aan tafel brengt.
De gedurfde, geometrische vormen hebben strakkere lijnen dan traditionele schaakstukken, waarbij de lopers en paarden duidelijk de Art Deco-conventies volgen in plaats van de Staunton-stijl.
| Koninghoogte | 8.9 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 3.1 cm |
| Gewicht van de Koning | 44.2 gram |
| Pionhoogte | 3.3 cm |
| Diameter basis pion | 2.3 cm |
| Stijl | Themed |
| Aantal dames | 2 |
| Bordformaat | 40.0 cm |
| Dikte van het schaakbord | 1.5 cm |
| Veldgrootte | 4.0 cm |
No video available for this product.
Wat is inbegrepen?
Frome, Engeland
Barcelona, Spanje
The Regency Chess Company beoordelingen:
RCPB482
Bespaar vandaag 10% korting
Gebruik de kortingscode en betaal alleen €154,80
Wij betalen de invoerrechten, zodat u dat niet hoeft te doen!
€172
Een slanke, moderne schaakset met Art Deco-schaakstukken van sheesham en buxushout, gecombineerd met een walnoot- en esdoornschaakbord uit Spanje.
Gehouwen uit sheesham en buxushout zijn de Art Deco schaakstukken cilindrisch gevormde voorbeelden van hedendaagse ontwerpen. Hun chique, minimalistische ontwerp brengt een eenvoud met zich mee die normaal gesproken niet wordt geassocieerd met het complexe schaakspel. Het resultaat is onze prachtige Art Deco-schaakset, die stijl, kwaliteit en functionaliteit aan tafel brengt.
De gedurfde, geometrische vormen hebben strakkere lijnen dan traditionele schaakstukken, waarbij de lopers en paarden duidelijk de Art Deco-conventies volgen in plaats van de Staunton-stijl.
| Koninghoogte | 8.9 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 3.1 cm |
| Gewicht van de Koning | 44.2 gram |
| Pionhoogte | 3.3 cm |
| Diameter basis pion | 2.3 cm |
| Stijl | Themed |
| Aantal dames | 2 |
| Bordformaat | 40.0 cm |
| Dikte van het schaakbord | 1.5 cm |
| Veldgrootte | 4.0 cm |
No video available for this product.
Wat is inbegrepen?
Frome, Engeland
Barcelona, Spanje
The Regency Chess Company beoordelingen:
Ontvang nu 10% korting op je bestelling.