The Regency Chess Company beoordelingen:
Elegante Bath-rozenhouten schaakset, geïnspireerd door Georgische architectuur, gecombineerd met een traditioneel walnootschaakbord en een solide houten opbergkist voor schaakstukken – een verfijnde, compacte klassieker.
Sinds 2009 verkopen we de enorme 10,8 cm versie van deze set op onze grote 60,2 cm schaakborden. Het leek gek dat deze set niet in een kleiner formaat verkrijgbaar was, dus hebben we de versie met een koning van 9,5 cm ontwikkeld. Dat betekent dat de schaakstukken comfortabel op een schaakbord van middengrootte passen en netjes in onze solide houten opbergkist voor schaakstukken zitten.
Elk schaakstuk is nauwkeurig vervaardigd uit fijne delen rozenhout en buxushout, in de basis verzwaard voor optimale balans en gepolijst tot een halfglans. Het schaakbord behoort tot onze zeer traditionele walnootreeks en laat de schaakstukken perfect tot hun recht komen. Zeker een van onze meest kostbare en mooiste schaaksets.
| Koninghoogte | 9.5 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 4.3 cm |
| Gewicht van de Koning | 64.8 gram |
| Pionhoogte | 5.3 cm |
| Diameter basis pion | 3.2 cm |
| Gewicht | 0 kilogram |
| Stijl | Traditional |
| Aantal dames | 4 |
| Bordformaat | 50.0 cm |
| Dikte van het schaakbord | 1.5 cm |
| Veldgrootte | 4.8 cm |
No video available for this product.
Wat is inbegrepen?
Barcelona, Spanje
Frome, Engeland
The Regency Chess Company beoordelingen:
RCPB307
Bespaar vandaag 10% korting
Gebruik de kortingscode en betaal alleen €790,20
Wij betalen de invoerrechten, zodat u dat niet hoeft te doen!
€878
Elegante Bath-rozenhouten schaakset, geïnspireerd door Georgische architectuur, gecombineerd met een traditioneel walnootschaakbord en een solide houten opbergkist voor schaakstukken – een verfijnde, compacte klassieker.
Sinds 2009 verkopen we de enorme 10,8 cm versie van deze set op onze grote 60,2 cm schaakborden. Het leek gek dat deze set niet in een kleiner formaat verkrijgbaar was, dus hebben we de versie met een koning van 9,5 cm ontwikkeld. Dat betekent dat de schaakstukken comfortabel op een schaakbord van middengrootte passen en netjes in onze solide houten opbergkist voor schaakstukken zitten.
Elk schaakstuk is nauwkeurig vervaardigd uit fijne delen rozenhout en buxushout, in de basis verzwaard voor optimale balans en gepolijst tot een halfglans. Het schaakbord behoort tot onze zeer traditionele walnootreeks en laat de schaakstukken perfect tot hun recht komen. Zeker een van onze meest kostbare en mooiste schaaksets.
| Koninghoogte | 9.5 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 4.3 cm |
| Gewicht van de Koning | 64.8 gram |
| Pionhoogte | 5.3 cm |
| Diameter basis pion | 3.2 cm |
| Gewicht | 0 kilogram |
| Stijl | Traditional |
| Aantal dames | 4 |
| Bordformaat | 50.0 cm |
| Dikte van het schaakbord | 1.5 cm |
| Veldgrootte | 4.8 cm |
No video available for this product.
Wat is inbegrepen?
Barcelona, Spanje
Frome, Engeland
The Regency Chess Company beoordelingen:
Ontvang nu 10% korting op je bestelling.