The Regency Chess Company beoordelingen:
Deze Grieks-Romeinse legermetalen Schaakset wordt gepresenteerd in een prachtige houten kast. De Schaakstukken zijn gemaakt van messing en nikkelgeplateerd gietmetaal, wat ze een aanzienlijk gewicht geeft.
Het detail is uitstekend en toont klassieke figuren uit de oude legers van Griekenland en Rome. Inclusief de Koning, Dame, Lopers en Pionnen. De Toren heeft de vorm van een klassieke architectonische zuil en de Paarden zijn gebaseerd op een bereden infanterieleider.
Het Schaakbord is eveneens vervaardigd uit stevig metaal en heeft een karakteristieke, met de hand aangebrachte gebronsde olijfgroene afwerking, met zuilvormige pootjes in elke hoek, die het bord tijdens het spel iets verhogen. Gemaakt in Griekenland door de wereldberoemde spelmaker Manopoulos.
| Koninghoogte | 5.7 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 1.5 cm |
| Gewicht van de Koning | 30.0 gram |
| Pionhoogte | 3.2 cm |
| Diameter basis pion | 1.3 cm |
| Gewicht | 3 kilogram |
| Aantal dames | 2 |
| Bordformaat | 27.9 cm |
| Dikte van het schaakbord | 1.3 cm |
| Veldgrootte | 2.5 cm |
No suitable scale guide available for 28 cm.
Wat is inbegrepen?
Magoula, Griekenland
The Regency Chess Company beoordelingen:
MANS-3
Bespaar vandaag 10% korting
Gebruik de kortingscode en betaal alleen €194,40
Wij betalen de invoerrechten, zodat u dat niet hoeft te doen!
€216
Deze Grieks-Romeinse legermetalen Schaakset wordt gepresenteerd in een prachtige houten kast. De Schaakstukken zijn gemaakt van messing en nikkelgeplateerd gietmetaal, wat ze een aanzienlijk gewicht geeft.
Het detail is uitstekend en toont klassieke figuren uit de oude legers van Griekenland en Rome. Inclusief de Koning, Dame, Lopers en Pionnen. De Toren heeft de vorm van een klassieke architectonische zuil en de Paarden zijn gebaseerd op een bereden infanterieleider.
Het Schaakbord is eveneens vervaardigd uit stevig metaal en heeft een karakteristieke, met de hand aangebrachte gebronsde olijfgroene afwerking, met zuilvormige pootjes in elke hoek, die het bord tijdens het spel iets verhogen. Gemaakt in Griekenland door de wereldberoemde spelmaker Manopoulos.
| Koninghoogte | 5.7 cm |
| Diameter van de basis van de koning | 1.5 cm |
| Gewicht van de Koning | 30.0 gram |
| Pionhoogte | 3.2 cm |
| Diameter basis pion | 1.3 cm |
| Gewicht | 3 kilogram |
| Aantal dames | 2 |
| Bordformaat | 27.9 cm |
| Dikte van het schaakbord | 1.3 cm |
| Veldgrootte | 2.5 cm |
No suitable scale guide available for 28 cm.
Wat is inbegrepen?
Magoula, Griekenland
The Regency Chess Company beoordelingen:
Ontvang nu 10% korting op je bestelling.